Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kilogramy dobra

Świąteczna Zbiórka Żywności Banków Żywności to SETKI POSIŁKÓW dla ubogich dzieci Fundacji ANIMUS.


Świąteczna zbiórka żywnościJuż niebawem do naszych domów zawita bożonarodzeniowe światełko, zapowiedź narodzin Jezusa. W uroczystym nastroju, w gronie rodzinnym zasiądziemy do stołów aby podzielić się opłatkiem. Tego dnia liczy się przede wszystkim Rodzina, jednak nie wszyscy będą mogli w pełni cieszyć się atmosferą świąt.

 

Jak co roku również i w tym roku w dniach 28-30.11.2014 r. możecie Państwo zatroszczyć się o najbardziej potrzebujących mieszkańców Powiatu Złotoryjskiego.

Marek je słodycze jedynie od święta. Każda tabliczka czekolady to marzenie. Maciusia marzeniem jest Kinder Niespodzianka. Wszystkie zabawki skrzętnie kolekcjonuje i bardzo o nie dba. Ulubioną zabawką jest mały samochodzik. Maciuś również marzy o dużym wozie strażackim. Ty również możesz pomóc spełnić marzenie Marka i Maciusia.

Dlatego Fundacja ANIMUS serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w „Świątecznej zbiórce żywności” w supermarketach Biedronka, Stokrotka i po raz pierwszy NETTO. Będziemy na Państwa czekać razem z wolontariuszami z Gimnazjum w Złotoryi i z Zespołu Szkół Zawodowych w Złotoryi.

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem przekazując paczkę ze słodyczami i zabawkami dla dzieci, które marzą o odrobinie radości, bo „dzięki miłości i dobroci można pokonać wszystkie bariery!”

Fundacja ANIMUS z serca DZIĘKUJE !

1% - KRS 0000315596

 


 Zapraszam do grona Darczyńców Fundacji ANIMUS

Wyślij dobrego SMS-a o treści AT.ANIMUS pod nr 71068 za 1,23 z VAT.

Zebrane środki przeznaczone zostaną na pomoc psychologiczną i rehabilitację m.in. rodzinie Marka, rodzinie Bartka, rodzinie Klaudii.

lub wpłać darowiznę w wysokości 10 zł, 50 zł lub 100 zł za pomocą systemu DOTPAY

przejdź do strony płatności.


 

Darmowy PIT online wypełniamy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

____________________

DARCZYŃCY

_____________________