Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kilometry dobra

Kampania Fundacji ANIMUS Kilometry Dobra ze wsparciem ambasadora Kampanii Roberta Kuriaty Mistrza Sportu Miasta Złotoryja 2014 r. zaprasza wszystkich do akcji Kilometry Dobra.

Celem akcji jest pomoc w zebraniu środków na zakup "Mareczkowozu" tj. samochodu z podnośnikiem oraz na fundusz Na Ratunek Rodzinie.

MareczekDla Darka i Beaty -€“ rodziców Marka NAJTRUDNIEJSZĄ czynnością dnia jest wciskanie i wyciąganie Marka do i z samochodu, który nie jest dostosowany do przewozu Mareczka. Marek ma dziecięce porażenie mózgowe. Jest to choroba, w której Mareczek nie może samodzielnie się poruszać. Wymaga całodobowej opieki. Jest on codziennie dowożony do Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego w Legnicy oraz trzy razy w tygodniu na rehabilitację do Jawora.

Mimo choroby Marek odważnie pokazuje się światu. Pani Beatka pomimo obowiązków jest pełna energii i zapału.
Stąd PILNA potrzeba zakupu samochodu z podnośnikiem umożliwiającym wstawienie wózka oraz usadzenie Marka w prawidłowej pozycji. Nowy samochód to zdrowe kręgosłupy rodziców i koniec codziennego horroru Marka! To WIELKA rewolucja w życiu rodziny, która będzie mogła uczestniczyć aktywniej w życiu społecznym.
Koszt samochodu to kwota 24.700,00 zł. Finał akcji Kilometrów Dobra odbędzie się 31.05.2015 r. w Złotoryi!

Zostań DARCZYŃCĄ już dziś! Wpłaty dokonaj tutaj

Pamiętajmy „Dzięki miłości i dobroci można pokonać wszystkie bariery.


 

Darmowy PIT online wypełniamy we współpracy z PITax.pl Łatwe podatki.

____________________

DARCZYŃCY

_____________________